позовна давність, может буті збільшена за домовленістю сторін. Обговоримо?



 КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА






НОВЫЕ НА САЙТЕ
КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА:



Более 50 юристов из Российской Федерации и Украины ожидают Ваш вопрос в режиме он-лайн!


  Индивидуальный подход

  Гарантия качества

  Конфиденциальность

  Достойный уровень


  





позовна давність, может буті збільшена за домовленістю сторін. Обговоримо?


     подія (період перевірки ЖОВТЕНЬ 2011) Це важливо! З постановив адмінсуду: Так, відповідно до умів договорів на перевезення вантажів автомобільнім транспортом Укладення в 2007 году, з переліченімі фізічнімі особами-підприємцями, рядків позовної терміну давнини складає 5 років з дня Виникнення зобов'язань. Згідно положень ст. 258 Цивільного Кодексу України, для окрем Видів вимог законом может встановлюватіся Спеціальний рядків позовної терміну давнини: скорочена чг більш чати в порівнянні з загальною Позовна давністю. Відповідно до положень ст. 259 ЦК України, позовна давність, встановлено законом, может буті збільшена за домовленістю сторін. Договір про Збільшення позовної терміну давнини укладається у пісьмовій ФОРМІ. Таким чином, суд считает, что для Збільшення рядок позовної терміну давнини между ТОВ «ххх» Лтд та переліченімі фізічнімі особами-підприємцями повінні булі буті укладені відповідні договори у пісьмовій ФОРМІ. ПИТАННЯ: Закон забороняє, щоб в основному договорі сторони збільшили строк позовної давності? Або закон зобов'язує укласти нову / додаткову угоду про збільшення терміну позовної давності? Або письмова форма не була дотримана? Це вже продовження судового рішення для відомості: У ході РОЗГЛЯДУ справи, представник ТОВ «ххх» Лтд підтвердів, что поклич до товариства від віщезазначеніх контрагентів до судів НЕ подані, претензійна робота не ведеться. З урахуванням викладеня, суд считает малоймовірнім, тієї факт, что в умів рінкової ЕКОНОМІКИ, стагнації національної ЕКОНОМІКИ ТА постійної інфляції, суб'єкти підпріємніцької ДІЯЛЬНОСТІ - ФІЗИЧНІ особини, Надаю послуги та не отримай за них оплату, не звертають за ЗАХИСТ своих інтересів в судновому порядку з качану 2007 року, очікуючі Закінчення строків позовної терміну давнини.






    Примечание к ответу юриста. Ответ на вопрос: " позовна давність, может буті збільшена за домовленістю сторін. Обговоримо? " был надан юристом 06.09.13 в телефонном режиме и не был опубликован на этом юридическом сайте по желанию клиента.
    Если Вас интересует ответ на вопрос " позовна давність, может буті збільшена за домовленістю сторін. Обговоримо? " или Вы нуждаетесь в юридической консультации, Вы имеете возможность задать его, заполнив соответствующую форму для бесплатной юридической консультации на сайте.



Другие вопросы юристу:

- ;
- ;
- ;
- ;
- ;
- ;
- ;
- ;
- ;
- ;
позовна давність, может буті збільшена за домовленістю сторін. Обговоримо? , автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.



 
 
Своевременность


Работаем 24/7!

Не более 30 мин.

Нет ограничений


Инструкция по консультации


Внимательно, разборчиво заполняйте форму вопроса.
Укажите имя, город проживания.
Введите свой номер телефона (желательно мобильный) для связи.
Введите свой вопрос.
Нажмите на кнопку "Получить консультацию".
Ожидайте звонок от юриста-консультанта.


Последние вопросы к юристу:


  • Семейный адвокат
  • Исковая давность
     Ребята, помогите пожалуйста разобраться со сроками исковой давности, а именно:

    Возник долг за...


    позовна давність
      Хлопці, допоможіть будь ласка розібратися з термінами позовної давності, а саме: Виник борг за ко...

    вручення повісткі з військкомату особі , яка перебуває під домашнім Арешт
      Ситуація наступна : особі звертаючись міру запобіжного заходу у виде домашнього Арешт . Через кільк...



    Экономия времени


    В режиме on-line

    Телефонный режим

    С помощью e-mail


    Контроль качества


    Юристы с дипломом

    Контроль юрфирмой




    Неофициальные сайты судов
     


    На сайте «КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА» можно найти:

     
     


    © Консультации юриста, , 2020 г. Сайт служит для размещения рекламы, ответственность за неё несет рекламодатель.