Чи необхідна оцінка об'єкта нерухомості при оренді?



 КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА






НОВЫЕ НА САЙТЕ
КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА:



Более 50 юристов из Российской Федерации и Украины ожидают Ваш вопрос в режиме он-лайн!


  Индивидуальный подход

  Гарантия качества

  Конфиденциальность

  Достойный уровень


  





Чи необхідна оцінка об'єкта нерухомості при оренді?


     Добрий день! Хочемо укласти договір оренди офісу строком на 6 років , при нотаріальному засвідченні Нотаріуси вимагають сплати держ. плшліни в розмірі 1 % від загальної суми оренди , при цьому незрозуміло на якій підставі , враховуючи , що відповідно до підпункту «у» пункту 3 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21 січня 1993 року 7-93 , мито становить 0,01 % суми договору (тобто орендної плати за весь період оренди) , але не менше 85 грн і не більше 850 грн , а збір до Пенсійного фонду з таких операцій не сплачується. Нотаріуси кажуть , що в даному випадку , слід керуватися підпунктом д) , оскільки даний договір підлягає обов'язковій оцінці . Чи правомірні дії нотаріуса , враховуючи той факт , що даний об'єкт нерухомості перебуває у приватній власності , а не в державній або комунальній і на нього не поширюються вимоги ст. 11 ЗУ " Про оренду державного та комунального майна"






    Примечание к ответу юриста. Ответ на вопрос: " Чи необхідна оцінка об'єкта нерухомості при оренді? " был надан юристом 01.17.14 в телефонном режиме и не был опубликован на этом юридическом сайте по желанию клиента.
    Если Вас интересует ответ на вопрос " Чи необхідна оцінка об'єкта нерухомості при оренді? " или Вы нуждаетесь в юридической консультации, Вы имеете возможность задать его, заполнив соответствующую форму для бесплатной юридической консультации на сайте.



Другие вопросы юристам:

- Исковая давность
- позовна давність
- вручення повісткі з військкомату особі , яка перебуває під домашнім Арешт
- Посылка из-за рубежа
- позовна давність
- 162- я ККУ
- Вывод квартиры из под ипотеки и снятие запрета на отчуждение?
- Податковий компроміс
- вручення повісткі з військкомату особі , яка перебуває під домашнім Арешт
- 162- я ККУ
Чи необхідна оцінка об'єкта нерухомості при оренді? , автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.



 
 
Своевременность


Работаем 24/7!

Не более 30 мин.

Нет ограничений


Инструкция по консультации


Внимательно, разборчиво заполняйте форму вопроса.
Укажите имя, город проживания.
Введите свой номер телефона (желательно мобильный) для связи.
Введите свой вопрос.
Нажмите на кнопку "Получить консультацию".
Ожидайте звонок от юриста-консультанта.


Последние вопросы к юристу:


  • Семейный адвокат
  • Исковая давность
     Ребята, помогите пожалуйста разобраться со сроками исковой давности, а именно:

    Возник долг за...


    позовна давність
      Хлопці, допоможіть будь ласка розібратися з термінами позовної давності, а саме: Виник борг за ко...

    вручення повісткі з військкомату особі , яка перебуває під домашнім Арешт
      Ситуація наступна : особі звертаючись міру запобіжного заходу у виде домашнього Арешт . Через кільк...



    Экономия времени


    В режиме on-line

    Телефонный режим

    С помощью e-mail


    Контроль качества


    Юристы с дипломом

    Контроль юрфирмой




    Неофициальные сайты судов
     


    На сайте «КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА» можно найти:

     
     


    © Консультации юриста, , 2022 г. Сайт служит для размещения рекламы, ответственность за неё несет рекламодатель.