Чи можна візнаті спільною сумісною власністю подружжя на незакінченій будівніцтвом будинок?



 КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА






НОВЫЕ НА САЙТЕ
КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА:



Более 50 юристов из Российской Федерации и Украины ожидают Ваш вопрос в режиме он-лайн!


  Индивидуальный подход

  Гарантия качества

  Конфиденциальность

  Достойный уровень


  





Чи можна візнаті спільною сумісною власністю подружжя на незакінченій будівніцтвом будинок?


     На земельній ділянці, Що Була подарована дружіні її батьком, підчас шлюбу Було розпочато будівництво житлового Будинку. На годину розлучення готовність Будинку - 60%. Одразу після розлучення Договір купівлі-продажу Було розірвано, земельна ділянка повернута батьку. Після цього чоловік подавши позов про визнання незакінченого будівніцтвом Будинку спільною сумісною власністю подружжя. Суд Першої інстанції позов задовольнів, апеляція залишилась Рішення без змін. ВССУ з Розгляд цівільніх и крімінальніх справ в ухвалі зазначів, Що доводь касаційної скарги Щодо невірного застосування судами при вінісенні оскаржуваних рішень ч. 1 ст. 331 ЦК України НЕ можут прійматіся До уваги, оскількі суди НЕ візнавалі за сторонами право власності на незакінченій будівніцтвом будинок, а візналі йо Лише спільною сумісною власністю подружжя. Питання: "якщо право власності на незакінченій будівніцтвом будинок до завершення БУДІВНИЦТВА НЕ Може буті візнано, та ВІН НЕ є об "єктом права власності, Як йо можна візнаті спільною сумісною власністю подружжя?" Я вважать, Що Необхідно Було візнаваті спільною сумісною власністю подружжя матеріали, обладнання ТОЩО, які булі вікорістані в процесі цього БУДІВНИЦТВА (Створення майна). Альо таких Вимоги позівач не заявляв.






    Примечание к ответу юриста. Ответ на вопрос: " Чи можна візнаті спільною сумісною власністю подружжя на незакінченій будівніцтвом будинок? " был надан юристом 01.19.12 в телефонном режиме и не был опубликован на этом юридическом сайте по желанию клиента.
    Если Вас интересует ответ на вопрос " Чи можна візнаті спільною сумісною власністю подружжя на незакінченій будівніцтвом будинок? " или Вы нуждаетесь в юридической консультации, Вы имеете возможность задать его, заполнив соответствующую форму для бесплатной юридической консультации на сайте.



Другие вопросы юристам:

- Исковая давность
- позовна давність
- вручення повісткі з військкомату особі , яка перебуває під домашнім Арешт
- Посылка из-за рубежа
- позовна давність
- 162- я ККУ
- Вывод квартиры из под ипотеки и снятие запрета на отчуждение?
- Податковий компроміс
- вручення повісткі з військкомату особі , яка перебуває під домашнім Арешт
- 162- я ККУ
Чи можна візнаті спільною сумісною власністю подружжя на незакінченій будівніцтвом будинок? , автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 10. Отзывов пользователей: 4.



 
 
Своевременность


Работаем 24/7!

Не более 30 мин.

Нет ограничений


Инструкция по консультации


Внимательно, разборчиво заполняйте форму вопроса.
Укажите имя, город проживания.
Введите свой номер телефона (желательно мобильный) для связи.
Введите свой вопрос.
Нажмите на кнопку "Получить консультацию".
Ожидайте звонок от юриста-консультанта.


Последние вопросы к юристу:


  • Семейный адвокат
  • Исковая давность
     Ребята, помогите пожалуйста разобраться со сроками исковой давности, а именно:

    Возник долг за...


    позовна давність
      Хлопці, допоможіть будь ласка розібратися з термінами позовної давності, а саме: Виник борг за ко...

    вручення повісткі з військкомату особі , яка перебуває під домашнім Арешт
      Ситуація наступна : особі звертаючись міру запобіжного заходу у виде домашнього Арешт . Через кільк...



    Экономия времени


    В режиме on-line

    Телефонный режим

    С помощью e-mail


    Контроль качества


    Юристы с дипломом

    Контроль юрфирмой




    Неофициальные сайты судов
     


    На сайте «КОНСУЛЬТАЦИИ ЮРИСТА» можно найти:

     
     


    © Консультации юриста, , 2021 г. Сайт служит для размещения рекламы, ответственность за неё несет рекламодатель.